WIZUALIZACJE ARCHITEKTONICZNE

 

 

Wizualizacje fotorealistyczne

 

Rzeczywistość skupiona na obrazach towarzyszyła człowiekowi od zawsze. Zaczęło się niepozornie, przed paroma tysiącami lat, od pierwotnych szkiców na ścianach jaskiń. Od tamtej pory zmieniło się wszystko – możliwości, jakimi dysponujemy oraz wiedza, która pozwoliła tworzyć obrazy świadome, kreatywne i fotorealistyczne

Stymulujące zmysły przetwarzanie informacji na stałe wpisało się w codzienność, a komunikacja obrazami, oparta na percepcji i rozumowaniu wzrokowym jest podstawą i potęgą grafiki. Wizualizacje fotorealistyczne pozwalają na przekazywanie bodźców wzrokowych oraz interpretację widzianego projektu w sposób bardziej preferowany wśród odbiorców. Dzięki nim, wyrażanie pomysłów i prezentowanie ich jako gotowy produkt zachęca klienta, dostarczając mu informacji i wrażeń. Efektywne wizualizacje 3D zwracają bowiem uwagę na czynniki istotne z jego punku widzenia – potrzeby, oczekiwania i wyobrażenia.

Wielowątkowe animacje architektoniczne 3D, siłą przekazu oferują wiarygodne przedstawienie obrazu przestrzennego i gwarantują jego satysfakcjonujące przyswojenie przez klienta.

CO ROBIMY

WIZUALIZACJE ARCHITEKTONICZNE

Cgi to dla architektów, projektantów wnętrz oraz deweloperów niezwykle przydatna oraz powszechnie doceniana technika prezentacyjna. Stosuje się ją, aby przedstawić projekty inwestycji mieszkalnych oraz użytkowych, które są jeszcze w fazie planowania. Wizualizacje wnętrz oraz otoczenia pozwalają uchwycić pełen potencjał nieruchomości, uruchamiając emocje i wyobraźnię oraz sprawiając, że inwestycja staję się jeszcze bardziej atrakcyjna dla klientów i inwestorów.

 

Nasi doświadczeni projektanci dołożą wszelkich starań, aby stworzyć doskonały projekt podkreślający wszystkie atuty inwestycji.

 

Cgi pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ będziesz w stanie nanieść wszelkie zmiany w inwestycji jeszcze w fazie projektowej, zanim nawet rozpoczną się prace konstrukcyjne w terenie.

ANIMACJE 3D

Architekci oraz projektanci wnętrz korzystają z animacji 3D, aby wprowadzić klientów i inwestorów w koncepcję projektową oraz pomóc im zwizualizować inwestycję w jak najbardziej realistyczny sposób. Animacja architektoniczna, zwana również ‘walk-through’, przybiera formę krótkiego filmu, który daje poczucie bycia wewnątrz nieruchomości lub przyglądania się jej, wraz z otoczeniem, z zewnątrz.

 

Architekci, konstruktorzy oraz projektanci wnętrz i przestrzeni doceniają siłę przekazu, jaką oferuje animacja - dzięki niej mogą zaprezentować innym możliwie najwierniejszy wygląd i kształt inwestycji po ukończeniu. Animacja pozwala także przyglądać się poszczególnym elementom inwestycji, jej wnętrzom i otoczeniu, z wielu perspektyw. 

 

Decyzja o przygotowaniu animacji architektonicznej z pewnością przełoży się na wzrost zainteresowania inwestorów i klientów, ponieważ jak żadna inna technika, pozwala ona na pełne uzmysłowienie potencjału inwestycji.

WIZUALIZACJE WNĘTRZ

Kreując obrazy przestrzenne z wielu perspektyw, tworzymy wizualizacje wnętrz, zewnętrznych zarysów budynków oraz całych inwestycji. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i ludzkie zdolności do tworzenia projektów graficznych, urealniających obraz i potencjał inwestycji. Nadajemy wnętrzom wiarygodny kształt i wygląd, pobudzający wyobraźnię odbiorcy oraz pozwalający na interpretację propozycji. Wizualizujemy ostatecznie nadaną inwestycji formę, jeszcze przed wdrożeniem projektu do realizacji. Dzięki nam, zainicjowana przez klienta koncepcja staje się faktem, a możliwość jej modyfikacji, pozwala na dopracowanie detali, by osiągnąć pożądany efekt.

O NAS

Concept Avenue to zespół uważnie wyselekcjonowanych profesjonalistów, którzy dzielą pasję, doświadczenie oraz szerokie rozumienie biznesu property marketing.

 

Dostarczamy pełen wachlarz usług na poziomie premium, które są dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań – Cgi,  fotografia architektury, rzuty nieruchomości 2D i 3D, projekty broszur i prospektów – wszystko, czego możesz potrzebować w kontekście marketingu nieruchomości.

Firma powstała w 2008 roku w Wielkiej Brytanii i z powodzeniem realizuje zlecenia także w Meksyku, Azji oraz innych lokalizacjach na całym świecie. Gdziekolwiek nas potrzebujesz – napisz do nas.

JAK DZIAŁAMY

Inicjacja Projektu

Wspólnie omawiamy Państwa potrzeby i oczekiwania oraz ustalamy zakres projektu, budżet i harmonogram.

Konceptualizacja

Ustalamy wstępną koncepcję, na której będziemy bazować tworząc wizualizacje. 

Projekt

Initial visualizations are put together and submitted for your feedback.

Przekazujemy wstępne wizualizacje do oceny.

Revisions and updates from your feedback are applied. Final details and touches are implemented.

Gotowy produkt

Przekazujemy Państwu gotowe wizualizacje oraz wszelkie prawa do ich wykorzystywania.
 

W naszej pracy stosujemy podejście Agile, koncentrując się na ciągłym doskonaleniu i elastyczności. Na wszystkich etapach projektowania zwracamy uwagę nie tylko na precyzję techniczną, ale również na aktualne trendy w architekturze tworząc inspirujące wizualizacje.

Concept Avenue Ltd

Registration No. 10468716

59 Cambridge Gardens

W10 6JD, London

United Kingdom

Woronicza 33B/35

02-640, Warszawa

Polska

Rio Tiber 85 Int 1002. Col.

Cuauhtémoc, del. Cuauhtémoc

06500 Mexico City

Mexico

contact@concept-ave.com

KONTAKT

Telefon:

Wielka Brytania:

+44 (0) 7530 18 1919

Meksyk:

+52 (1) 5540 95 7548

Tajlandia:

+66 (6) 6625 23 1091

Polska:

+48 (0) 577 96 2239

E-mail:

© 2019 CONCEPT AVENUE LTD. ALL RIGHTS RESERVED